Разлика помеѓу преработките на „1961“

Додадени 10 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Менува: ar:ملحق:1961
с (Бот Додава: udm:1961 ар)
с (Бот Менува: ar:ملحق:1961)
* [[Редовна година, која започнува во среда|календарот за таа година]]
[[Category:20 век|61961]]
 
[[mhr:1961]]
 
[[af:1961]]
[[am:1961 እ.ኤ.አ.]]
[[an:1961]]
[[ar:ملحق:1961]]
[[arz:1961]]
[[ast:1961]]
[[lv:1961]]
[[map-bms:1961]]
[[mhr:1961]]
[[mi:1961]]
[[mr:इ.स. १९६१]]
1.760

уредувања