Цхинвал: Разлика помеѓу преработките

Додадени 49 бајти ,  пред 13 години
нема опис на уредувањето
с (Бот Менува: ru:Цхинвал)
Нема опис на уредувањето
 
{{Географија-никулец}}
{{Главни градови во Европа}}
 
[[Категорија:Јужна Осетија]]