Разлика помеѓу преработките на „1955“

Додадени 10 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Менува: ar:ملحق:1955
с (Бот Додава: udm:1955 ар)
с (Бот Менува: ar:ملحق:1955)
 
[[Категорија:20 век|51955]]
 
[[mhr:1955]]
 
[[af:1955]]
[[am:1955 እ.ኤ.አ.]]
[[an:1955]]
[[ar:ملحق:1955]]
[[arz:1955]]
[[ast:1955]]
[[lv:1955]]
[[map-bms:1955]]
[[mhr:1955]]
[[mi:1955]]
[[mn:1955]]
1.760

уредувања