Разлика помеѓу преработките на „1210“

Додадени 12 бајти ,  пред 11 година
с
Бот менува: Category -> Категорија
с (Бот Додава: war:1210)
с (Бот менува: Category -> Категорија)
*
 
[[CategoryКатегорија:13 век|01210]]
 
[[af:1210]]
941.847

уредувања