Разлика помеѓу преработките на „1172“

Додадени 12 бајти ,  пред 10 години
с
Бот менува: Category -> Категорија
с (Бот Додава: war:1172)
с (Бот менува: Category -> Категорија)
*
 
[[CategoryКатегорија:12 век|71172]]
 
[[af:1172]]
941.847

уредувања