Разлика помеѓу преработките на „1097“

Додадени 12 бајти ,  пред 11 година
с
Бот менува: Category -> Категорија
с (Бот Додава: war:1097)
с (Бот менува: Category -> Категорија)
*
 
[[CategoryКатегорија:11 век|91097]]
 
[[af:1097]]
941.847

уредувања