1007: Разлика помеѓу преработките

Додадени 12 бајти ,  пред 13 години
с
Бот менува: Category -> Категорија
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: war:1007)
с (Бот менува: Category -> Категорија)
*
 
[[CategoryКатегорија:11 век|01007]]
 
[[af:1007]]
941.847

уредувања