Разлика помеѓу преработките на „1885“

Додадени 10 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Менува: ar:ملحق:1885
с (Бот Додава: myv:1885 ие)
с (Бот Менува: ar:ملحق:1885)
 
[[Категорија:19 век|81885]]
 
[[mhr:1885]]
 
[[af:1885]]
[[am:1885 እ.ኤ.አ.]]
[[an:1885]]
[[ar:ملحق:1885]]
[[arz:1885]]
[[ast:1885]]
[[lv:1885]]
[[map-bms:1885]]
[[mhr:1885]]
[[mi:1885]]
[[mr:इ.स. १८८५]]
1.760

уредувања