Систематика: Разлика помеѓу преработките

Додадени 345 бајти ,  пред 15 години
с
robot Dodaje: da, hr, lb, lv, nds, nl, nn, ru, sk, sl, sr, sv Mijenja: cs
Нема опис на уредувањето
с (robot Dodaje: da, hr, lb, lv, nds, nl, nn, ru, sk, sl, sr, sv Mijenja: cs)
[[Категорија:Систематика]]
 
[[cs:Systematika (biologie)]]
[[da:Systematik (biologi)]]
[[de:Systematik (Biologie)]]
[[en:Systematics]]
[[es:Sistemática]]
[[eo:Sistematiko]]
[[es:Sistemática]]
[[hr:Sistematika]]
[[it:Sistematica (biologia)]]
[[lb:Systematik (Biologie)]]
[[lv:Sistemātika]]
[[nds:Systematik (Biologie)]]
[[nl:Systematiek]]
[[nn:Biologisk systematikk]]
[[pl:Systematyka (biologia)]]
[[pt:Sistemática]]
[[ru:Биологическая систематика]]
[[sk:Systematika (veda)]]
[[sl:Sistematika]]
[[sr:Систематика]]
[[sv:Systematik (biologi)]]
24.401

уредување