Анри IV: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 13 години
с
Бот Менува: pl:Henryk IV Wielki
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Бот Менува: pl:Henryk IV Wielki)
[[no:Henrik IV av Frankrike]]
[[oc:Enric de Borbon]]
[[pl:Henryk IV BurbonWielki]]
[[pt:Henrique IV de França]]
[[ro:Henric al IV-lea al Franţei]]
46.384

уредувања