Разлика помеѓу преработките на „1685“

Додадени 10 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Менува: ar:ملحق:1685
с (Бот Додава: arz:1685)
с (Бот Менува: ar:ملحق:1685)
 
[[Category:17 век|81685]]
 
[[mhr:1685]]
 
[[af:1685]]
[[am:1685 እ.ኤ.አ.]]
[[an:1685]]
[[ar:ملحق:1685]]
[[arz:1685]]
[[ast:1685]]
[[lv:1685]]
[[map-bms:1685]]
[[mhr:1685]]
[[mi:1685]]
[[mr:इ.स. १६८५]]
1.760

уредувања