Шалон ан Шампањ: Разлика помеѓу преработките

Додадени 29 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: sw:Châlons-en-Champagne
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Rubinbot (разговор | придонеси)
с Бот Додава: frp:Châlons-en-Champagne
с Бот Додава: sw:Châlons-en-Champagne
Ред 60:
[[sl:Châlons-en-Champagne]]
[[sv:Châlons-en-Champagne]]
[[sw:Châlons-en-Champagne]]
[[uk:Шалон-ан-Шампань]]
[[vi:Châlons-en-Champagne]]
18.766

уредувања