Разлика помеѓу преработките на „Клермон-Феран“

Додадени 24 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: sw:Clermont-Ferrand
с (Отстрането уредувањето на 188.4.221.253 (разговор), вратено на последната верзија на TXiKiBoT)
с (Бот Додава: sw:Clermont-Ferrand)
[[sr:Клермон Феран]]
[[sv:Clermont-Ferrand]]
[[sw:Clermont-Ferrand]]
[[vi:Clermont-Ferrand]]
[[vo:Clermont-Ferrand]]
18.766

уредувања