Отвори го главното мени

Промени

Додадени 18 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: myv:1893 ие
[[mr:इ.स. १८९३]]
[[ms:1893]]
[[myv:1893 ие]]
[[nah:1893]]
[[nap:1893]]
18.766

уредувања