Отвори го главното мени

Промени

Додадени 18 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: myv:1772 ие
[[mr:इ.स. १७७२]]
[[ms:1772]]
[[myv:1772 ие]]
[[nah:1772]]
[[nap:1772]]
46.384

уредувања