Разлика помеѓу преработките на „27 јануари“

Додадени 28 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: mhr
с (Бот Додава: bcl:Enero 27)
с (Бот Додава: mhr)
[[lt:Sausio 27]]
[[lv:27. janvāris]]
[[mhr:27 шорыкйол]]
[[ml:ജനുവരി 27]]
[[mr:जानेवारी २७]]
2.498

уредувања