Шалон ан Шампањ: Разлика помеѓу преработките

Додадени 30 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: frp:Châlons-en-Champagne
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с Бот Додава: simple:Châlons-en-Champagne
Rubinbot (разговор | придонеси)
с Бот Додава: frp:Châlons-en-Champagne
Ред 44:
[[fi:Châlons-en-Champagne]]
[[fr:Châlons-en-Champagne]]
[[frp:Châlons-en-Champagne]]
[[hu:Châlons-en-Champagne]]
[[id:Châlons-en-Champagne]]
5.215

уредувања