Разлика помеѓу преработките на „11 ноември“

Додадени 22 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: mhr
с (Бот Додава: kv:11 вӧльгым)
с (Бот Додава: mhr)
[[lt:Lapkričio 11]]
[[lv:11. novembris]]
[[mhr:11 кылме]]
[[ml:നവംബര്‍ 11]]
[[mr:नोव्हेंबर ११]]
2.498

уредувања