Кабуки: Разлика помеѓу преработките

Одземени 18 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Брише: simple:Kabuki
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: simple:Kabuki; козметичке промене)
с (Бот Брише: simple:Kabuki)
[[ro:Kabuki]]
[[ru:Кабуки]]
[[simple:Kabuki]]
[[sv:Kabuki]]
[[th:คะบุกิ]]
1.030

уредувања