Адамстаун: Разлика помеѓу преработките

Додадени 28 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: sh:Adamstown (Pitcairn)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: de:Adamstown (Pitcairninseln))
с (Бот Додава: sh:Adamstown (Pitcairn))
[[ro:Adamstown]]
[[ru:Адамстаун]]
[[sh:Adamstown (Pitcairn)]]
[[sk:Adamstown]]
[[sv:Adamstown]]
109.264

уредувања