Разлика помеѓу преработките на „Карлови Вари“

Додадени 28 бајти ,  пред 12 години
 
==Надворешни врски==
* [http://www.karlovy-vary-hotels.comcz/en/ubytovani-karlovy-vary/ubytovani Hotels in Karlovy Vary]
* [http://www.karlovy-vary.cz/en/ Information about the city]
* [http://www.karlovy-vary.cz/en/webkamery-karlovy-vary Live Webcam]
Анонимен корисник