Разлика помеѓу преработките на „Службен јазик“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот Менува: szl:Urzyndowo godka
с (Бот Менува: tt:Räsmi tel)
с (Бот Менува: szl:Urzyndowo godka)
[[stq:Amtssproake]]
[[sv:Officiellt språk]]
[[szl:GodkaUrzyndowo uřyndowogodka]]
[[ta:ஆட்சி மொழி]]
[[tg:Забони давлатӣ]]
46.384

уредувања