Разлика помеѓу преработките на „Папа Лав XIII“

Додадени 100 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
с (Бот Додава: fa:لئون سیزدهم; козметичке промене)
[[Категорија:Папи|Л]]
[[Категорија:Религиски водачи]]
[[Категорија:Родени во 1810]]
[[Категорија:Починати во 1903]]
 
[[az:XIII Lev]]