Анадолски јазици: Разлика помеѓу преработките

Додадени 29 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: fi:Anatolialaiset kielet
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sl:Anatolski jeziki; козметичке промене)
с (Бот Додава: fi:Anatolialaiset kielet)
[[es:Lenguas anatolias]]
[[fa:زبان‌های آناتولی]]
[[fi:Anatolialaiset kielet]]
[[fr:Langues anatoliennes]]
[[gl:Linguas anatolias]]
2.774

уредувања