Фенотип: Разлика помеѓу преработките

Додадени 37 бајти ,  пред 17 години
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (robot Dodaje: fi, gl, he, pt, sr)
с (robot Dodaje: ca:Fenotip, uk:Фенотип)
 
[[bg:Фенотип]]
[[ca:Fenotip]]
[[cs:Fenotyp]]
[[da:Fænotype]]
[[sv:Fenotyp]]
[[tr:Fenotip]]
[[uk:Фенотип]]
21.521

уредување