Ладислав Палфи: Разлика помеѓу преработките

Додадени 7 бајти ,  пред 13 години
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
 
[[Категорија:Македонски пијанисти|Палфи, Ладислав]]
[[Категорија:Родени во 192420-тите|Палфи, Ладислав]]
174

уредувања