Ладислав Палфи: Разлика помеѓу преработките

Додадени 72 бајти ,  пред 14 години
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Adso09 (разговор | придонеси)
Нема опис на уредувањето
Adso09 (разговор | придонеси)
Ред 6:
 
[[Категорија:Македонски пијанисти|Палфи, Ладислав]]
[[Категорија:Родени 1924|Палфи, Ладислав]]
179

уредувања