Разлика помеѓу преработките на „Медиум (ТВ серија)“

Додадени 36 бајти ,  пред 11 година
с
с (Бот менува: кој што -> којшто, cite web -> цитирана веб страница)
[[it:Medium (serie televisiva)]]
[[ja:ミディアム 霊能者アリソン・デュボア]]
[[ka:მედიუმი (ტელესერიალი)]]
[[nl:Medium (televisieserie)]]
[[no:Medium (TV-serie)]]
46.384

уредувања