Разлика помеѓу преработките на „Илинден Спасе“

Одземени 46 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
с (отстранување на слики кои недостасуваат)
[[sr:Илинден Спасе]]
 
[[Категорија: Албанија|С]]
[[Категорија: Македонци|С]]
[[Категорија: Македонци во Албанија]]