Ладислав Палфи: Разлика помеѓу преработките

Додадени 312 бајти ,  пред 13 години
Креирана страница со: Ладислав Палфи (роден во Суботица, 1924 година, умрел во Скопје 2008 година) е еден од првит...
(Креирана страница со: Ладислав Палфи (роден во Суботица, 1924 година, умрел во Скопје 2008 година) е еден од првит...)
(нема разлика)
174

уредувања