Разлика помеѓу преработките на „Градски стадион Кратово“

нема опис на уредувањето
име = Градски стадион Кратово|
слика = [[Слика:Gradski stadion kratovo.jpg|300px]] |
локација = [[СтрумицаКратово]], [[Република Македонија|Македонија]]|
отворен = |
подлога = Трева |
497

уредувања