Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Државнознаме/doc“

нема опис на уредувањето
<nowiki>{{flagcountry|France|size=40px}}</nowiki> → {{flagcountry|France|size=40px}}
 
<nowiki>{{flagcountry|France|free|size =50п}}</nowiki> → {{flagcountry|France|free|size =50п}}
 
==Видете исто така==