Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Државнознаме“

нема опис на уредувањето
(Откажано уредување 271501 (автор: Boks007 | Разговор))
{{country data {{{1}}}
| country flagcountry2
| countrynamevariant = {{{1variant|{{{2|}}}}}}
| variant = {{{2|}}}
| size = {{{size|}}}
| name = {{{name|}}}
}}<noinclude>{{documentation}}</noinclude>
}}