Легал де Кермур: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: it:Legall de Kermeur Менува: pl:Legall de Kermeur
с (Бот Додава: es:Kermur Sire de Légal)
с (Бот Додава: it:Legall de Kermeur Менува: pl:Legall de Kermeur)
[[fr:Legall de Kermeur]]
[[he:לגל דה קרמר]]
[[it:Legall de Kermeur]]
[[mr:लेगाल दे केर्मर]]
[[pl:KermeurLegall de LegalKermeur]]
[[pt:Legall de Kermeur]]
[[ro:Legall de Kermeur]]
59.415

уредувања