Шарлот: Разлика помеѓу преработките

Додадени 34 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: war:Charlotte, North Carolina
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sl, sw, tl, tr, ugМенува: pl, ta)
с (Бот Додава: war:Charlotte, North Carolina)
[[uk:Шарлот (Північна Кароліна)]]
[[vo:Charlotte (North Carolina)]]
[[war:Charlotte, North Carolina]]
[[zh:夏洛特 (北卡羅萊那州)]]
46.384

уредувања