Разлика помеѓу преработките на „Софиски универзитет „Св. Климент Охридски““

без стари шеги, + види уште
(без стари шеги, + види уште)
*Одделение за спорт
 
== Види уште ==
 
* [[Листа на виши училишта во Бугарија]]
===Веслачки клуб===
 
*[[Охридско езеро]]
 
==Врски==
5.612

уредувања