30 век п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Додадени 30 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: bar:30. Joahundat v. Chr.
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: bg, ca, cs, de, es, eu, fa, fr, he, hu, id, it, ja, ka, ko, ms, nl, pl, pt, ru, sh, sr, zh)
с (Бот Додава: bar:30. Joahundat v. Chr.)
[[Категорија:Векови]]
 
[[bar:30. Joahundat v. Chr.]]
[[bg:30 век пр.н.е.]]
[[ca:Segle XXX aC]]
46.384

уредувања