Чоир (град): Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: es:Choyr
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: de:Tschoir)
с (Бот Додава: es:Choyr)
[[de:Tschoir]]
[[en:Choir (city)]]
[[es:Choyr]]
[[lt:Čoiras]]
[[mn:Чойр]]
86.434

уредувања