180-ти п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 13 години
с
Бот Менува: uk:180-ті до н. е.
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: hr:180-ih pr. Kr.)
с (Бот Менува: uk:180-ті до н. е.)
[[sv:180-talet f.Kr.]]
[[tt:MA 180. yıllar]]
[[uk:180-ті до н. е.]]
[[uz:Mil. av. 180-lar]]
[[zh:前180年代]]
24.401

уредување