Разлика помеѓу преработките на „Плаошник“

Додадени 49 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
с (kategorija)
==Референци==
{{reflist}}
[[Категорија:Археологија|*]]
 
[[Категорија:Значајни археолошки локалитети (Република Македонија)]]
[[Категорија:Охридски знаменитости]]
980

уредувања