Роберт Опенхајмер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 3 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Менува: simple:J. Robert Oppenheimer
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(+категорија)
с (Бот Менува: simple:J. Robert Oppenheimer)
[[ro:Robert Oppenheimer]]
[[ru:Оппенгеймер, Роберт]]
[[simple:J. Robert Oppenheimer]]
[[sk:Robert Oppenheimer]]
[[sl:Julius Robert Oppenheimer]]
5.665

уредувања