Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Внимание“

Одземени 107 бајти ,  пред 12 години
нема опис на уредувањето
(„Википедиините“ --> „на Википедија“)
| [[Категорија:Статии со погрешен датумски параметар во шаблон]]
}}
| [[Категорија:Википедија одржување:Одржување]]
}}
}}[[Категорија:Сите страници на кои им е потребно одржување]]
}}}
| #default = <!-- Don't categorise in other namespaces -->