Разлика помеѓу преработките на „Хајашиева патека“

Додадени 27 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: ru:Трек Хаяши
с (Бот менува: cite journal -> цитирано списание)
с (Бот Додава: ru:Трек Хаяши)
[[de:Hayashi-Linie]]
[[en:Hayashi track]]
[[ko:하야시 경로]]
[[it:Traccia di Hayashi]]
[[ja:林トラック]]
[[ko:하야시 경로]]
[[ru:Трек Хаяши]]
[[sk:Hayashiho čiara]]
[[zh:林軌跡]]
6.057

уредувања