Кинешма: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 13 години
с
Бот Менува: es:Kíneshma
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Бот Менува: es:Kíneshma)
[[de:Kineschma]]
[[en:Kineshma]]
[[et:Kinešma]]
[[es:Kineshma]]
[[eo:Kineŝma]]
[[es:KineshmaKíneshma]]
[[et:Kinešma]]
[[fi:Kinešma]]
[[fr:Kinechma]]
[[ko:키네시마]]
[[id:Kineshma]]
[[it:Kinešma]]
[[ja:キネシマ]]
[[noko:Kinesjma키네시마]]
[[nn:Kinesjma]]
[[no:Kinesjma]]
[[pl:Kineszma]]
[[ro:Kineshma]]
[[ru:Кинешма]]
[[sr:Кинешма]]
[[fi:Kinešma]]
[[sv:Kinesjma]]
[[zh:基涅什马]]
3.781

уредување