Гесло: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: ext:Lema
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ar:شعار وطني)
с (Бот Додава: ext:Lema)
[[es:Lema]]
[[et:Tunnuslause]]
[[ext:Lema]]
[[fa:شعار]]
[[fi:Tunnuslause]]
6.013

уредувања