Разлика помеѓу преработките на „Кибибајт“

Додаден 1 бајт ,  пред 12 години
с
Бот Додава: eo:KibibajtoБрише: nl:Kibibyte
с (Бот менува: cite web -> цитирана веб страница)
с (Бот Додава: eo:KibibajtoБрише: nl:Kibibyte)
[[el:Κιμπιμπάιτ]]
[[en:Kibibyte]]
[[eo:Kibibajto]]
[[es:Kibibyte]]
[[eu:Kibibyte]]
[[ko:키비바이트]]
[[ms:Kibibait]]
[[nl:Kibibyte]]
[[no:Kibibyte]]
[[pt:Kibibyte]]
4.229

уредувања