Разлика помеѓу преработките на „Македонија и Берлинскиот конгрес“

с
Бот Додава: sk:Berlínska zmluva
с (Бот Додава: ca, cs, es, fr, ka, nl, pl, pt, simple, th, tr, uk, zhБрише: deМенува: en, ja)
с (Бот Додава: sk:Berlínska zmluva)
[[pt:Tratado de Berlim (1878)]]
[[simple:Treaty of Berlin of 1878]]
[[sk:Berlínska zmluva]]
[[th:การประชุมที่เบอร์ลิน (พ.ศ. 2421)]]
[[tr:Berlin Antlaşması]]
2.249

уредувања