180-ти п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Одземен 1 бајт ,  пред 13 години
с
Бот Менува: hr:180-ih pr. Kr.
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ast, be, bs, ca, da, de, es, eu, fi, fr, hr, hu, id, it, la, mr, ms, pt, ro, ru, sk, sl, su, sv, tt, uk, uz, zh)
с (Бот Менува: hr:180-ih pr. Kr.)
[[fi:180-luku eaa.]]
[[fr:Années -180]]
[[hr:180-ih ppr. n. eKr.]]
[[hu:I. e. 180-as évek]]
[[id:180-an SM]]
24.401

уредување