Разлика помеѓу преработките на „164 п.н.е.“

Одземен 1 бајт ,  пред 12 години
с
Бот Менува: hr:164. pr. Kr.
с (Бот Додава: ast, be, ca, cs, cy, da, de, el, eo, es, eu, fi, fr, gl, hr, hu, id, io, it, ka, ko, ksh, la, lb, lt, mr, ms, nap, new, nl, nn, no, oc, pl, pt, ro, ru, sk, sl, sq, sr, su, sv, th, tr, tt, uk, uz, vec, zh)
с (Бот Менува: hr:164. pr. Kr.)
[[fr:-164]]
[[gl:-164]]
[[hr:164. ppr. n. eKr.]]
[[hu:I. e. 164]]
[[id:164 SM]]
46.384

уредувања