Предлошка:НК-јазик-никулец: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
<center><div class="boilerplate metadata" id="stub">
<font size=6> ɮ </font>Оваа статија поврзана со [[нигер-конгоански јазици]] е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</td></tr></table></div></center>
[[Категорија:Никулци за нигер-конгоански јазици<noinclude>| </noinclude>]]
<noinclude>